Вокальна студія «Майстер»
уроки вокалу в Києві, школа вокалу, ціна від 150 грн за заняття, безкоштовна консультація
Місія нашої школи
Вокал для дітей та дорослих
Задать вопрос
Поринь у світ вокалу
Ми допомагаємо в освоєнні нелегкої професії артиста і розвиваємо таланти
Ми організовуємо звітні концерти, які набувають розголосу в популярних ЗМІ і музичних програмах телеканалів України
Наша школа вокалу в Києві унікальна, так як пропонує абсолютно різні види уроків, серед яких Ви можете вибрати оптимальний для Вас варіант

років досвіду

+

учнів

звітних концертів

випитих яєць :)

Заспівати нам
Постановка голосу
Голос артиста - це його зброя. І дуже важливо його правильно поставити.

Тому, викладачі нашої студії розробляють індивідуальні програми під кожного учня. Це не просто набір вправ, а ціла методика яка направлена на вироблення індивідуального стилю.

 

Все, щоб Вам було комфортно
У нас є всі умови, що можуть підійти саме Вам. Разові уроки вокалу в студії і вдома або місячний абонемент. Тренінгові програми або віддалене заняття по «Skype».

Якщо ж Ви хочете зробити оригінальний подарунок для близької людини - можете купити подарунковий сертифікат для занять вокалом в Києві у нас в студії. Адже найкращий подарунок - це той, який розвиває людину.
Графік занять вокалом Ви погоджуєте з Вашим викладачем. Якщо Вам незручно їздити до нас в студію, або Ви хочете заощадити час, можемо запропонувати курси вокалу у Вас вдома.

КДомашні курси вокалу відмінно підійдуть для Вас, якщо у вас є величезне бажання вчитися. Але через те, що далеко або не можете витрачати час на дорогу, не виходить приїхати до нас в студію.
Записаться сейчас

Подивіться відео про нашу школу і заодно познайомтеся з керівником

Написати нам: