Преподаватели

Наталя Мирна

Керівник студії, викладач естрадного та академічного вокалу. Автор відеокурсів "Робота над піснею", "Чистий спів". Член Асоціації діячів естрадного мистецтва України. Член Національної всеукраїнської музичної спілки. Співачка, аранжувальник, композитор та продюсер в "Project "Belle Diva" (www.bellediva.com.ua), також працює над сольними проектами.

Подробнее

Наталья Михайловская

Певица, преподаватель академического и эстрадного вокала, фортепиано, теории музыки и сольфеджио. Член Ассоциации деятелей эстрадного искусства Украины, победитель Всеукраинского фестиваля-конкурса "Українська коляда" (г. Львов)

Подробнее

Олексій Коюда

Викладач акторської майстерності. Актор театру та кіно, співак та автор пісень. Закінчив Луганську академію культури та мистецтв, Київський університет культури та мистецтв. Грав у Луганському академічному російському драматичному театрі ім. П. Б. Луспекаєва та у Київському театрі "DarimStar", знімався в багатьох серіалах та фільмах, таких як "Черговий лікар", "Вещдок", "Путь сквозь снег" та ін.

Подробнее

Марина Степанюк

Викладач естрадного та академічного вокалу, фортепіано, теорії музики та сольфеджіо. Мови викладання: українська, російська, англійська.

Подробнее

Олександр Єрченко

Відомий український естрадний композитор, аранжувальник, продюсер, викладач. Лауреат міжнародного фестивалю сучасної пісні "Пісенний вернісаж", лауреат Всеукраїнського фестивалю "Тарас Бульба". Автор близько 200 пісень та аранжувань.

Подробнее

Світлана Токар

Співачка, автор пісень, ведуча та режисер розважальних програм, викладач вокалу зі стажем 12 років. Має свою власну методику викладання естрадного вокалу та постановки голосу "PERSON NEW". Спеціалізується на всіх видах вокальних технік: від академічної до гроулінгу та скрімінгу!

Подробнее

Наталія Максименко

Викладач фортепіано, теорії музики. Окрім української та російської, Наталія також викладає англійською мовою. Володіє тонкощами в роботі з дітьми.

Подробнее

Тетяна Карплевська

Співачка, викладач. Має досвід роботи з дітьми в школах естетичного виховання з 2007 року.

Подробнее