Наші викладачі

Наталя Мирна

Керівник студії, викладач естрадного та академічного вокалу. Автор відеокурсів "Робота над піснею", "Чистий спів". Член Національної всеукраїнської музичної спілки, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України. 

Співачка та автор пісень.
Освіта:
Львівська Державна Музична Академія ім.М.Лисенка, диплом з відзнакою
Львівське Державне Музичне училище ім.Ст.Людкевича по класу диригування, диплом з відзнакою, додаткові тренінги з аранжування та написання модної музики, кліпмейкерства та складання пісенних текстів у московського продюсера та композитора Сергія Марінкіна (офіційного композитора Олімпійських ігор-2014 в Сочі).
Досягнення та досвід роботи:
Гран-прі, Приз глядацьких симпатій, Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Член журі конкурсу вокалістів "Voice-Master", Міжнародних фестивалів "Зоряні октави", “Star time”(онлайн).
Ще 1998 року Головна редакція Енциклопедії Сучасної України приймає рішення про включення в ЕСУ окремої статті про творчість Наталі Мирної.
Сольні альбоми в жанрах Art-Pop-Dream, New-Folk. Зараз працює в стилі House, Trance.
Гастролі та контрактна робота в країнах:
Данія, Катар, Бахрейн, Арабські Емірати, Йорданія
Детальніша інформація у Вікіпедії: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8F_%D0%9C%D0%B8%D1%80%D0%BD%D0%B0

Учні:
Лауреати Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, учасники ТВ-шоу "Х-Фактор", "Співай, якщо зможеш", вступають до престижних музичних навчальних закладів, їхні пісні потрапляють в ротацію на популярних радіостанціях України.